MENÜ
Ankara
Ticari Hayat
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Sağlıklı güzellik insana değer katıyor
Özel Haber
7 Ağustos 2019 Çarşamba 07:33

Sağlıklı güzellik insana değer katıyor

‘Sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanmaktayız’ diyen Arvas Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Arvas, “Türkiye’de şuanda Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa ve Kayseri illerinde bulunan S’Cliniklerin yapılandırmasında bütün illerimizde klinikleri açmayı hedefliyoruz." dedi.

ESRA SARI 

Ankara güzellik merkezleri konusunda öncü şehirlerden bir tanesidir. Günümüzde çoğu kadın ve erkek için sağlıklı güzellik önemli konulardan bir tanesi. İnsanlar, güzellik merkezlerine giderek cilt bakımı, saç ve kaş ekimi, kaş dizaynı, kalıcı makyaj, bölgesel incelme ve zayıflama, gençleşme gibi birçok alanda hizmet alabiliyorlar.

İnsanların cilt problemlerine kalıcı çözümler bulma amacıyla yola çıkan Arvas Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Arvas, geçtiğimiz günlerde Ankara’da açılışını yaptığı S’Clinic Merkezi’nde saç ve cilt bakımı konusunda hem kadınlara hem de erkeklere hizmet vermeyi amaçlıyor.

2012 yılında saç ve cilt konularında danışmanlık vizyonu ile eczacı koordinatörlüğünde kurulan S’Clinic, kişiye özel çözümler üreterek saç ve cilt sağlığı alanında önemli işler ortaya çıkardı. Gayrimenkul ve telekomünikasyon başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyette bulunarak başarılı çalışmalar yürüten Arvas Grup sağlık alanında S’Clinic ile güçlerini birleştirdi. 

Sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanmaktayız

Biz de Ticari Hayat gazetesi olarak Arvas Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Arvas’tan S’Clinik Merkezi hakkında bilgi aldık. Sorularımızı cevaplayan Arvas, “Sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanmaktayız” dedi. 

İçerisinde üretim olan bir sektöre uzun zamandır girme düşüncesinde olduklarını dile getiren Arvas, S’Clinic Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Ulutaş ile tanışmasının ardından insan sağlığı odaklı bir sektörün içerisinde bulunmaya karar verdiklerini söyledi. Güçlerini birleştirdiklerini söyleyen Onur Arvas, “Sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanmaktayız. Arvas Grup’un köklü ve geniş vizyonu ile ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyaya bunu yayacağız” dedi. 

İstanbul, Ankara, Antalya…

Arvas, “Türkiye’de şu anda Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa ve Kayseri illerinde bulunan S’Cliniklerin yapılandırılmasıyla bütün illerimizde klinikleri açmayı hedefliyoruz. Önümüzde ki 1 ay içerisinde Samsun, Konya, Diyarbakır illerimizle başlayıp çok kısa zamanda bütün illerimizde S’Clinikleri kuracağız. Yurt içindeki yapılanmamızı tamamladıktan sonra yurt dışında Londra, Duesseldorf, New York ve Roma gibi Avrupa’nın önde gelen şehirlerinde de yer alacağız” 

S’Clinikte yapılan işler ise şöyle; 

İlk önce kadın- erkek fark etmeden saç çoğaltma işlemi yapılıyor. Saç çoğaltma işlemi ise; biyolojik kök hücre yöntemiyle elde edilen saç büyüme faktörlerini içeriyor S’Clinicler için özel olarak formüle edilen serum, micro iğneleme yöntemi ile saç köklerine uyguluyoruz. Tamamen fizyolojiktir. (doğaldır) Saç köklerine uygulanan saç büyüme faktörleri kökleri canlandırıp köklerin yeniden çıkmasını sağlar.

İşlem sırasında ağrı, kanama morluk oluşmaz. Seanslar kişiden kişiye değişebilmekle birlikte, 15 günde bir 15-20 dakikalık seanslar şeklinde uygulanır. İşlem yapıldığı dışarıdan belli olmaz. Uygulamadan sonra işinize, randevunuza dönebilirsiniz. Toplam tedavi süresi 6 aydır. Önce, varsa dökülmeniz durur, mevcut saçlarınız güçlenir. 6.-7. seanslardan sonra da yeni saçlarınız çıkmaya başlar 

Kaş Çoğaltma

Kişinin yüzünün çatısı olan kaş bütün ifademizi değiştirebiliyor. Yanlış alınınca bile kişiyi mutsuz edebilirken, komple dökülme yaşayan kişiler microblading uygulaması ile yeni bir ifadeye kavuşabiliyor ancak kaş hiç yoksa kaş yapay görünebiliyor.

Innofacial Cilt Yenileme

İnnofacial en gelişmiş lazersiz cilt yenileme sistemidir. Temizleme, peeling, antioxidan ve nemlendirme işlemlerini birlikte yapan bir cilt bakım sistemidir. İyileşme süresine ihtiyaç duymadan arınmış, nemli ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunur. İnnofacial ile yapılan bakım cildi arındırır, yatıştırır ve nemlendirir. İnvazif değildir. Tahriş etmez.

Derma Terapi

Biyolojik kök hücre ve büyüme faktörlerinin cilt üzerine dermapen yani “gençlik kalemi” ile uygulanmasıdır. Biyolojik kök hücre ve büyüme faktörleri sayesinde cilt altındaki kollajen ile elastin fibrillerin üretimi artar. Böylece yeni hücre oluşumu tetiklenir ve cilt yenilenip tazelenir.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ticari Hayat